Prehrieva cievky, kozmetické, alebo kožné chyby, pigmentové alebo iné škvrny, ktoré sa tým následne odstránia.

Starnutie pleti je istý, ale nevítaný proces, pred ktorým máme všetci rešpekt. Rôzne faktory ako najmä vek a genetická predispozícia, UV žiarenie, životný štýl, stres, fajčenie a málo spánku spôsobujú predčasné starnutie pleti, ktoré sa prejavuje najmä rozšírením jej pórov, zvýšenou a nepravidelnou pigmentáciou, vznikom červených žiliek, stratou elasticity a vitality pleti, ochabnutím a atrofiou kľúčového tkaniva, ktoré ju vypína...

Omladenie pleti laserovou IPL technológiou, tzv. fotoomladenie, je najúspešnejšia moderná metóda estetickej medicíny nielen na predchádzanie príznakov starnutia, ale aj na zmiernenie už existujúcich príznakov. Fotorejuvenizácia slúži na omladenie pokožky, resp. zmiernenie príznakov starnutia, ako napr. zmeny pigmentu, rozšírené póry a rozšírené cievky. Lúč intenzívneho pulzného svetla má schopnosť prenikať do hlbších vrstiev pokožky a prehrievať ich, čím vyprovokuje tvorbu nových kolagénových a elastínových vlákien. Výsledkom je teda aj zvýšenie tunusu pokožky a vypnutie vrások.

V našom zariadení používame technológie zn. Palomar (jediný na svete má certifikát americkej FDA). Fotorejuvenizácia sa vykonáva platformou Palomar v spojení s hlavicou Max G.

Účinky fotoomladenia

  • zvyšuje tonus pokožoky a vyhladzuje jemné vrásky
  • skompaktňuje farbu pleti a tým vytvára mladistvý vzhľad
  • efektívne lieči cievne a pigmentové lézie 
  • redukuje rozšírené póry 
  • stimuluje imunitu kože 
  • znižuje počet zapálených vyrážok
  • vylepší textúru kože

Fotorejuvenizácia sa najčastejšie vykonáva na tvári, ale vhodná je aj oblasť dekoltu a vrchnú časť rúk až po predlaktie.

Pred zákrokom sa na danú oblasť nanesie studený gél, na ochranu očí sa používajú tmavé okuliare. Na pokožku sa aplikuje pulzné svetlo. Počas zákroku môžete pocítiť mierne štipnutie, či výrazné prehriatie ošetrovanej oblasti. Každý zákrok trvá približne 20-30 minút, záleží od ošetrovanej lokality.

Po niekoľkých zákrokoch môžete vidieť významné zredukovanie nežiaducej pigmentácie a jemnejší vzhľad obnovenej pokožky.V závislosti od typu a náročnosti kožných problémov, sa výsledný efekt dosiahne 5 – 6 zákrokmi, medzi ktorými musia uplynúť najmenej 3 týždne, pre udržanie výsledného efektu stačí následne fotomladenie absolvovať 1 x za rok. Vaša schopnosť pohybu, pracovná výkonnosť a životný štýl sa zákrokom nemenia. V ten istý deň ste schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky obvyklé činnosti bez akéhokoľvek obmedzenia.

FOTKY PRED A PO

Cenník

ŠETROVANÁ OBLASŤ cena AKTUÁLNA AKCIA
Celá tvár 1 zákrok 180  € -
Krk 1 zákrok  180  € -
Tvár a krk 1 zákrok 320  € 280 €
Dekolt 1 zákrok  200 - 250 € 180 - 220 €
Ruky 1 zákrok 180 € -
     

 

 

 

 

Napíšte nám