Profesionálne  kozmeceutikum LARENS ( vysokokoncentrovaná  rada určená výhradne na použitie v profi salónoch )  je vyvinuté a vyrobené vedcami WellU. Jej zložky sú získavané z vybraných druhov sladkovodných a morských rýb. Biopeptide Complex sa získava metódou extrakcie za studena, čo umožňuje zachovať biologickú aktivitu prírodných aktívnych látok v koži rýb. Ich rôznorodosť má priamy vplyv na opravné procesy v ľudskej koži a má tiež široké uplatnenie v nutraceutike – novom odvetví na podporu regeneračných a liečebných procesov. Rybý peptidový komplex predstavuje formulu budúcnosti, najúčinnejšieho spojenca v spomaľovaní procesu starnutia. Predstavuje účinnú alternatívu pre ostrie skalpela a múdru investíciu do krásy a zdravia. 

POPIS PROCEDÚRY

Najskôr Vám pokožku dokladne odlíčime a vpravíme do nej hydratačné pleťové tonikum s komplexom prírodných peptidov a kolagénom. Dokonale čistí a osviežuje pleť a tiež prinavracia jej správnu hodnotu pH, následne použijeme jemný chemický peeling z AHA kyselín , ktorý dokladne odstáni odumreté zvyšky kože , pleť sa stane ľahko priepustnou a dokonale pripravenou na prienik aktívnych látok.

Následne po dokladnom odstránení peelingu Vám do pokožky kombináciou manuálnej masáže a ultrazvukom vmasírujeme do tváre  vysokokoncentrovaný biopeptidový komplex, na očné okolie použijeme krém s komplexom biologicky aktívnych peptidov rybieho kolagénu a SYN®-AKE - neuropeptid napodobňujúci účinky jedu zmije (Temple Viper), ktorý uvoľňuje a inhibuje svalové kŕče, čím krotí mimické vrásky. 

Na záver procedúry Vám na tvár aplikujeme kolagénovú masku s liftingovým účinkom s kombináciou vitamínov A, E a F obsiahnutých v bambuckom masle a squalan, ktorý znásobuje a predlžuje ich účinok, má blahodarný vplyv na hydratáciu pokožky, jej pevnosť a odolnosť proti nepriaznivému vplyvu vetra, extrémnych teplôt a voľných radikálov.Po pôsobení masku z tváre neodstraňujeme (pôsobiť bude nasledujúcich 24 hodín) a dáme záverečný hydratačný a zvláčňujúci krém s komplexom prírodných peptidov, ktorý sa dokonale vstrebáva a za účasti kyseliny hyalurónovej vytvára na pokožke hydrolipidový film a tak chráni pokožku proti nadmernej strate vody a nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia. Tento efekt je znásobený obsahom vitamínu E a koloidného striebra – spoľahlivých prostriedkov v boji proti problematickej pokožke, je bohatý na hydratačné látky, ktoré sa podľa potrieb pokožky postupne uvoľňujú a následne vytvárajú dlhodobé zásoby potrebnej vlhkosti. Takto si pokožka zachová optimálnu úroveň hydratácie po celý deň, bleskovo nadobudne rovnováhu, stáva sa pružná, hladká a mäkká na dotyk, získava svieži, mladistvý a žiarivý vzhľad, bez známok únavy alebo stresu. 

Užite si to !!! 

 

 

 

Napíšte nám