Táto miniinvazívna metóda omladenia veľmi úspešne nahrádza skalpel, respektíve jeho použitie efektívne oddaľuje.

Opadnutá tvár, či prehlbujúce sa vrásky na tvári nemusia být vždy dovodom k chirurgickému zákroku. V poslednom období sú stále populárnejšie ambulantné metódy, a to pomocou liftingových mezonití.

3D NITE, ABSOLÚTNA  NOVINKA

Pri výkone je ideálne použítie nití viacerých dľžok a profilov. Nite sa líšia nielen silou a dľžkou , ale aj typom háčikov a drážok. Súčastným hitom sú kanylové plne vstrebatelné 3D nite na báze polidyoxanonu s liftingovými zúbkami, ktoré sa zavádzajú  do kože pomocou kanýl  z drobných vpichov v koži, ktorú pomocou lokálneho anestetika znecitlivíme. Všetko je teda bezbolestné a v mikroskopickom prevedení. Použité množstvo nití je individuálne -  v priemere  5 až 10 nití do jednej polovice tváre. Konkrétny počet však závisí na ošetrovanej oblasti a na požadovanom efekte.

Nite na základe polydioxanonu sa na 100% rozpúšťajú do desiatich mesiacov. Po tejto dobe je možné procedúru opakovať a podporiť tak výsledok.Riziko modrín a opuchu je minimálne, menší diskomfort v miestach aplikácie može trvať maximálne 1-2 týždne.

LIfting 3D nite CENA
Lifting - dolné viečka 70 € 
Lifting - podbradok 88 €
Lifting líc 270€ - 360 €
Lifting krk  190 € až 240 €
Lifting - nad hornou perou 88 €

 

Napíšte nám