Profesionálne  kozmeceutikum LARENS ( vysokokoncentrovaná  rada určená výhradne na použitie v profi salónoch )  je vyvinuté a vyrobené vedcami WellU. Jej zložky sú získavané z vybraných druhov sladkovodných a morských rýb. Biopeptide Complex sa získava metódou extrakcie za studena, čo umožňuje zachovať biologickú aktivitu prírodných aktívnych látok v koži rýb. Ich rôznorodosť má priamy vplyv na opravné procesy v ľudskej koži a má tiež široké uplatnenie v nutraceutike – novom odvetví na podporu regeneračných a liečebných procesov. Rybý peptidový komplex predstavuje formulu budúcnosti, najúčinnejšieho spojenca v spomaľovaní procesu starnutia. Predstavuje účinnú alternatívu pre ostrie skalpela a múdru investíciu do krásy a zdravia. 

POPIS PROCEDÚRY

Najskôr Vám pokožku dokladne odlíčime a vpravíme do nej hydratačné pleťové tonikum s komplexom prírodných peptidov a kolagénom. Dokonale čistí a osviežuje pleť a tiež prinavracia jej správnu hodnotu pH, následne použijeme jemný chemický peeling z AHA kyselín , ktorý dokladne odstáni odumreté zvyšky kože , pleť sa stane ľahko priepustnou a dokonale pripravenou na prienik aktívnych látok.

Následne po dokladnom odstránení peelingu Vám do pokožky tváre a očného okolia aplikujeme  biopeptidový spray a nanesieme vysoko koncentrované sérum  s obsahom vzácnych oligo- a polypeptidov, kolagénu z rýb a Nutrivi vody, ktoré zaručuje  okamžitú a dlhodobú hydratáciu všetkých vrstiev pokožky. Vďaka pôsobeniu kyseliny mliečnej pleť nadobúda rovnomerný farebný tón  a jednotnú štruktúru bez vrások a rozšírených pórov. Na všetko nanesieme gélovú kolagénovú masku s komplexom prírodných peptidov a zapracujeme ultrazvukom.

Na očné okolie následne použijeme krém s komplexom biologicky aktívnych peptidov rybieho kolagénu a SYN®-AKE - neuropeptid napodobňujúci účinky jedu zmije (Temple Viper), ktorý uvoľňuje a inhibuje svalové kŕče, čím krotí mimické vrásky. 

Nasledne aplikujeme kolagénovú masku s obsahom vitamínov A, E a F obsiahnutých v bambuckom masle a squalan, ktorý znásobuje a predlžuje ich účinok, má blahodarný vplyv na hydratáciu pokožky, jej pevnosť a odolnosť proti nepriaznivému vplyvu vetra, extrémnych teplôt a voľných radikálov.

Na záver procedúry Vám na tvár aplikujeme alginátovú masku, ktorá predstavuje komplex látok na báze kyseliny algínovej získavanej z morskej riasy Laminaria (morská kapusta), ktorá má antioxidačné, upokojujúce a protizápalové vlastnosti. Obsahuje aloe vera, ktorá dodáva látky mimoriadne dôležité pre pokožku, ako sú esenciálne aminokyseliny, minerálne látky, vitamíny  (A, E a B) ako aj polysacharidy a tým podporuje regeneráciu buniek. Maska dokonale vyživuje pleť, udržiava optimálnu hladinu hydratácie, pokožka okamžite nadobúda rovnováhu, stáva sa pružnou, hladkou a žiarivou. 

Užite si to !!! 

Napíšte nám