Profesionálne  kozmeceutikum LARENS ( vysokokoncentrovaná  rada určená výhradne na použitie v profi salónoch )  je vyvinuté a vyrobené vedcami WellU. Jej zložky sú získavané z vybraných druhov sladkovodných a morských rýb. Biopeptide Complex sa získava metódou extrakcie za studena, čo umožňuje zachovať biologickú aktivitu prírodných aktívnych látok v koži rýb. Ich rôznorodosť má priamy vplyv na opravné procesy v ľudskej koži a má tiež široké uplatnenie v nutraceutike – novom odvetví na podporu regeneračných a liečebných procesov. Rybý peptidový komplex predstavuje formulu budúcnosti, najúčinnejšieho spojenca v spomaľovaní procesu starnutia. Predstavuje účinnú alternatívu pre ostrie skalpela a múdru investíciu do krásy a zdravia. 

POPIS PROCEDÚRY

Najskôr Vám pokožku dokladne odlíčime a vpravíme do nej hydratačné pleťové tonikum s komplexom prírodných peptidov a kolagénom. Dokonale čistí a osviežuje pleť a tiež prinavracia jej správnu hodnotu pH, následne použijeme jemný chemický peeling z AHA kyselín , ktorý dokladne odstáni odumreté zvyšky kože , pleť sa stane ľahko priepustnou a dokonale pripravenou na prienik aktívnych látok.

Následne po dokladnom odstránení peelingu Vám do pokožky tváre a očného okolia aplikujeme  biopeptidový spray, nanesieme gélovú kolagénovú masku s komplexom prírodných peptidov, na očné okolie aplikujeme krém s komplexom biologicky aktívnych peptidov rybieho kolagénu a SYN®-AKE - neuropeptid napodobňujúci účinky jedu zmije (Temple Viper), ktorý uvoľňuje a inhibuje svalové kŕče, čím krotí mimické vrásky. a zapracujeme ultrazvukom. Toto všetko zapracujeme do pokožky ultrazvukom.

Na záver procedúry Vám tvár ošetríme  krémom s obsahom ektoínu, alantoínu, jojobového oleja a kyseliny hyaluronovej v kréme zaisťuje vysokú úroveň hydratácie a spomaľuje aj proces starnutia kože. Zmierňuje podráždenie, začervenanie a svrbenie.Upokojuje pokožku a upravuje činnosť mazových žliaz.

 

Užite si to !!! 

Napíšte nám