Profesionálne  kozmeceutikum LARENS ( vysokokoncentrovaná  rada určená výhradne na použitie v profi salónoch )  je vyvinuté a vyrobené vedcami WellU. Jej zložky sú získavané z vybraných druhov sladkovodných a morských rýb. Biopeptide Complex sa získava metódou extrakcie za studena, čo umožňuje zachovať biologickú aktivitu prírodných aktívnych látok v koži rýb. Ich rôznorodosť má priamy vplyv na opravné procesy v ľudskej koži a má tiež široké uplatnenie v nutraceutike – novom odvetví na podporu regeneračných a liečebných procesov. Rybý peptidový komplex predstavuje formulu budúcnosti, najúčinnejšieho spojenca v spomaľovaní procesu starnutia. Predstavuje účinnú alternatívu pre ostrie skalpela a múdru investíciu do krásy a zdravia. 

POPIS PROCEDÚRY

Najskôr Vám pokožku dokladne odlíčime a vpravíme do nej hydratačné pleťové tonikum s komplexom prírodných peptidov a kolagénom. Dokonale čistí a osviežuje pleť a tiež prinavracia jej správnu hodnotu pH, následne použijeme jemný chemický peeling z AHA kyselín , ktorý dokladne odstáni odumreté zvyšky kože , pleť sa stane ľahko priepustnou a dokonale pripravenou na prienik aktívnych látok.

Následne po dokladnom odstránení peelingu Vám do pokožky tváre a očného okolia opakovane aplikujeme  biopeptidový spray, ktorý dosledne zapracujeme do pokožky ultrazvukom.

Následne tvár ošetríme gélovým  kozmeceutikom mimoriadne bohatým na biologicky aktívne látky, obsahuje o.i. komplex niekoľko stoviek prírodných, biologicky aktívnych peptidov, získavaných z vybraných druhov sladkovodných rýb, kolagén, biotín, kyselina mliečna a vitamín C. s obsahom ektoínu, alantoínu, jojobového oleja a kyseliny hyaluronovej v kréme zaisťuje vysokú úroveň hydratácie a spomaľuje aj proces starnutia kože. Zmierňuje podráždenie, začervenanie a svrbenie.Upokojuje pokožku a upravuje činnosť mazových žliaz.

Na záver procedúry Vám na tvár aplikujeme hydratačný a zvláčňujúci krém s komplexom prírodných peptidov s obsahom vitamínu E a koloidného striebra – spoľahlivých prostriedkov v boji proti problematickej pokožke a squalan, ktorý redukuje jazvičky a stopy po akné. Krém je bohatý na hydratačné látky, ktoré sa podľa potrieb pokožky postupne uvoľňujú a následne vytvárajú dlhodobé zásoby potrebnej vlhkosti. Takto si pokožka zachová optimálnu úroveň hydratácie po celý deň, bleskovo nadobudne rovnováhu, stáva sa pružná, hladká a mäkká na dotyk.

 

Napíšte nám